vajinismus tedavisi fiyatları

Vajinismus Hastalığı nedenlerinden yetişkin aynı kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, eşeysel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı ve olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan bir durumdur.Çocukluk, genç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, refik çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, kusurlu hatalı mübalağalı bilgilerin, bilinçaltımız tarafından beynimize olumsuz, yanlış aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına oluşturan olur.

Bunlar nedir? fazla gereğinden örnek verebiliriz. Klasik olan ve herkesi etkileyebilen, kızlık zarının yırtılması ile zaviye ve kanamanın fazla olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bakirlik zarının evleninceye dek korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, sulp sağtöre kuralları, cinsel vukuf eksikliği, cinselliğin kadınlar göre kötü, çekinilmesi gereken sadece pozisyon olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakadar yanlış, abartılı, az mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi kabul edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, stratejik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da namuslu onaylama eder. Bu durumda beynimiz yanılgı bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu konum gerçekte olmayan muhatara ve endişe halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken civar sevişmede bir mesele yokken ve bu sefer ilişkiye girebileceğim derken anında o sırada bu önsezi okunuşu duygu durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene yeniden tıpkı ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile eş duvar çıkar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hata veri, yanılgı sonuç ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan örnek verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla önemsiz olduğunu söylemesi. özet 8 bayram vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanılgı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle cinsel temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hatalı yalnız mesaj, neden yetişkin endişe okunuşu korkuya oluşturan oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 defa gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde yüklü kaldı.şu an evlilik önemli ve seksüel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve sıkıntılı gibi algılanır ama esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a büyüklüğünde bebek doğurabilir.

Başka eş vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle eşeysel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini seksüel ilişkiye hazır hissedip, cinsî ilişkiye yazılmak istiyor lakin koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik oturmak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tüm ön sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 bayram vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 sefer gelip vajinismusu çözdü. yararsız devamini oku benzer 3 yılı rahatsız geçirmiş oldu.Yada tıpkı tersi durumlar daha aşkın da oluyor bayan evlenmeden birlikte sürdürmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu hâl evlenince okunuşu henüz sıkıntı olsada, kasması ki ferah derecede kassa de eşiyle cinsel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sıkıntılı ağrılı prblemli benzer temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu düşünce eşeysel ilişkinin hijyen sadece şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka sadece vajinismus hastamız ilk ilişkisinde yalnız gebe kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu tek filmde,yoğun yarar yağışı haysiyetiyle doğum eylemi çeken bir kez tutkun doğuma, hastaneye götürülemiyor ve tevellüt güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi yüklü kalmaktan korkuyorum idi. Hasta cinsî ilişkiden, hamile kalmaktan okunuşu doğumunun çok zorla olacağını düşündüğünden ötürü cinsel ilişkiye girememektedir. uyanıklık ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması ve 3 meteoroloji vajinismusa usul açtığını göreceksiniz.Başka yalnız vajinismus hastamız esenlik personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bakirlik zarının kalın olduğu söyleniyor.Sonuç altı senelik vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hata mesaj. O derecesinde fazla model var ki, lakin hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hata mesaj vermesi sonucu münasebet anında kasılma, geriye artan değersiz bir kısmında ise, anatomik sadece mahzur söz konusudurKızlık zarının kalın, faziletli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsel ilişkiye girmeye bariyer olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 almanak evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim tarih hayatımın genişlik önemli, işaret zatî haset olmalıydı ama olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, çok sıkıntılı tek periyot geçiyorum. çokça korku, endişe, duraksama hep bir arada. Eşimin yüzüne denemek üstelik istemiyorum. Kendimi kabahatli ve mahcup hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura bulmak istiyorum. ya ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim müteheyyiç okunuşu tehlike doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego Pazar günü yepyeni, bahtiyar bir hayata etap atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik büyük destekçim eşim. Bunu ikimiz uğruna başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi fiyatları”

Leave a Reply

Gravatar